FARMASYON Akılcı Eczane Yönetimi

Farmasyon Eğitim ve Danışmanlık, eczanelerde karlılığın arttırılarak sürdürülebilmesi için çözümler sunmak, çağdaş eczane işletmeciliği konusunda yeni uygulama ve yaklaşımları paylaşabilme amacıyla BEK'in (Bursa Eczacılar Kooperatifi) 35 yıllık tecrübesi ile 2011 yılı Kasım ayında Bursa'da kurulmuştur.

Eğitim ve danışmanlık faaliyetlerimizin yanı sıra birer sağlık hizmeti sunucusu olan eczanelerin sorumluluklarına uygun fiziki şartları sağlamaları amacı ile mimari-ticari tasarım faaliyetlerimize başladık. Farmasyon, işletmenizi tümüyle A'dan, Z'ye ele alır. Uzman bir ekiple çizilen proje ve mimari tadilat evresinden sonra her eczaneyi özgün kılan detaylar belirlenerek mobilya tasarımınız yapılır. Mobilya ve mimari tasarımı ile bütünlük sağlayan tabela ve dış cephe uygulamaları ile isteğinize bağlı olarak kurumsal kimlik çalışmaları da yapılır. Ticari kaygıların ön planda tutularak yapıldığı bu uygulamaların sonucunda çalışma tarzınızı yansıtan bir eczaneniz olur.

Bir eczacılar kooperatifi şirketi olan Farmasyon, kooperatiflerin sadece birer dağıtım kanalı olmadığı bilinci ile kurulmuştur. Son yıllarda gerek dünya gerekse ülke pazarında giderek gelişen bir sektör olan ilaç dışı ürünler sektörüne yönelerek, kooperatif markalı ürünleri eczacılarla tanıştırması da bu bilincin adımıdır. Diyabet ürünleri ve besin destekleri grupları ile yola çıkan Farmasyon, kozmetik ve medikal ürünleri de bu grupların yanına ekleyerek ürün portfoyünü genişletmeye devam etmektedir.

Kritik iş süreçleri ve alınacak stratejik kararlar için vazgeçilmez bir hal alan bilgi teknolojileri sistemlerini eczanelere uyarlamaya dair yaptığımız çalışmalar da geniş vizyonumuzun bir diğer parçasıdır. Mobil uygulamalar, nöbetçi eczane yazılımları, alt yapı hizmetleri, CRM uygulamaları gibi hizmetler ile iş zekası çözümleri üretiyoruz.

Kurumunuza ya da eczanenize artı değer katacak tüm alternatifleri bir araya getirerek, sizleri doğru yönlendirmek bizim başlıca görevimiz. Siz kendi maratonunuzda bu fedakarlığı yapmayın ve işi profesyonellere bırakın.